خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

استاندار بصره عراق ۱۰ شهریورماه به خوزستان سفر می‌کند

  ایران و عراق

   

   

  استاندار خوزستان گفت: احتمالاً چهارشنبه استاندار بصره به خوزستان می‌آید و اگر این سفر قطعی شد به همه فعالان بخش خصوصی اطلاع‌رسانی می‌کنیم که حضورداشته باشند.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرمشهر، غلامرضا شریعتی امروز در جمع سرمایه‌گذاران خرمشهری اظهار داشت: قرار است سفری به کشور عراق داشته باشیم، به اتاق بازرگانی اهواز گفتیم شما برای بخش اقتصادی این سفر برنامه‌ریزی کنید، شما مشکلات را ببینید پیشنهاد کنید و بر اساس آن با طرف عراقی تفاهم کنیم.

  وی افزود: احتمالاً چهارشنبه استاندار بصره به خوزستان می‌آید اگر قطعی شد به همه فعالان بخش خصوصی اطلاع‌رسانی می‌کنیم که حضور داشته باشند تا تفاهم‌نامه‌های قبلی را اجرایی و تفاهم‌نامه‌های جدید را با مشورت بخش خصوصی منعقد کنیم.

  شریعتی با اشاره به گلایه‌های بخش خصوصی از بانک توسعه صادرات استان خوزستان بیان کرد: ما هم از عملکرد بانک توسعه صادرات گلایه‌مند هستیم و عذر مدیر بانک را خواستیم، مدیر بانک عوض‌شده و به‌زودی برنامه‌ریزی با مدیر جدید برای رسیدگی به مطالبات بخش خصوصی صورت می‌گیرد.

  وی گفت: متقاضی تأسیس بانک خارجی در منطقه آزاد اروند به استانداری خوزستان مراجعه کرده است، اعلام آمادگی کرد، در این خصوص با رئیس‌کل بانک مرکزی صحبتی داشتیم گفتند که منطقه آزاد اروند باید موضوع را پیگیری کنند.


  این مطلب تا کنون 9 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : بانک ,خصوصی ,خوزستان ,مدیر ,استاندار ,توسعه صادرات ,مدیر بانک ,منطقه آزاد ,آزاد اروند ,بانک توسعه ,بانک توسعه صادرات ,خصوصی اطلاع‌رسانی می‌کنیم ,احتمالاً چهارشنبه استاندار ,
  استاندار بصره عراق ۱۰ شهریورماه به خوزستان سفر می‌کند

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده